Blinddrukken

Binnenkort weer naar Grafisch Atelier Daglicht, om verder te werken aan serie blinddrukken. (http://www.grafisch-atelier-daglicht.nl)

Posted in categorized | Comments Off on Blinddrukken

Werk op/uit karton

Uit de serie “Cut outs”, krijt op karton.

Uit de serie “Site”, reliëfs van karton en hout.

 

Posted in categorized | Comments Off on Werk op/uit karton

Expo Nessiv

On show now, new work at “Nessiv” , fresh start of 2018!

 

 

Posted in categorized | Comments Off on Expo Nessiv

Expo Sociale Dienst

 
EXPOSITIE DE SOCIALE DIENST
16 juni / 23 juli 2017

De eerste expositie bij De Sociale Dienst presenteert werk uit eigen huis. Het pand aan de Deken van Somerenstraat bevat binnenkort ateliers en studio’s met een diverse groep creatieven. Een select gezelschap hiervan presenteert tekeningen, grafiek, foto’s, video en sculpturen.
 
Met werk van
Aukje Fleur Janssen (aukjefleurjanssen.com)
Vincent dams (compagniedams.com)
Anouk Bax (anoukbax.nl)
Marjan Wester (marjanwester.nl)
Remco Bens (remcobens.nl)
Tarek Beshta (tarekbeshta.nl)
Jeroen Offerman (jeroenofferman.com)

 

 
 
Deken van Somerenstraat 4
5611 KX Eindhoven
Posted in categorized | Comments Off on Expo Sociale Dienst

Bye bye, studio @ kanaalstraat!

 

 

Posted in categorized | Comments Off on Bye bye, studio @ kanaalstraat!